هنگام خرید اینترنتی کلاه گیس به این ۵ نکته مهم توجه کنید

کلاه گیس طبیعی

هنگام خرید اینترنتی کلاه گیس به این ۵ نکته مهم توجه کنید

نوشته admin

اگر قصد خرید کلاه گیس بخصوص کلاه گیس طبیعی از طریق اینترنت را دارید پیش از خرید حتما و حتما این مقاله را بخوانید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید و برای مدت های طولانی از آن استفاده کنید.

۵ نکته که باید حین خرید کلاه گیس طبیعی از طریق اینترنت به آن ها توجه کنید

۰. اندازه دور سر خودتان را بگیرید

مهم ترین و اولین نکته در انتخاب و خرید اینترنتی کلاه‌گیسها این است که سایز دور سرتان را بگیرید تا بتوانید متناسب با آن و با اطمینان از راه دور خرید کنید.

کلاه گیس طبیعی

۱. رنگ کلاه گیس را از قبل انتخاب کنید

رنگ کردن موهای طبیعی خودمان واقعا حوصله سر بر و زمانبر است. اما خوشبختانه میتوان کلاه گیس ها را در هر رنگی خریداری و استفاده کرد. برای اینکه حین خرید آن ها به مشکل بر نخورید و در انتخاب رنگ ها گیج نشوید حتما از قبل رنگ دلخواه خود را انتخاب کنید.

 • برای مثال شاید دوست داشته باشید که کلاه‌گیس دلخواهتان دقیقا همرنگ موهای طبیعی خودتان باشد مثلا یا رنگش چند درجه روشنتر یا تیره تر باشد! اگر خدای ناکرده تحت شیمی درمانی قرار دارید، انتخاب رنگ کلاه گیس شیمی درمانی که همرنگ موهای طبیع خودتان باشد عالی است. زیرا حداقل غم از دست دادن موهایتان شما را آزار نمیدهد.
 • و اگر هم دوست ندارید گیسوانی با رنگ موهای خودتان داشته باشید، هیچ ایرادی ندارد. دست شما در انتخاب رنگ باز است و خوشبختانه فروشگاه های اینترنتی کلاه گیسهایشان را در رنگ های متنوعی عرضه میکنند که حتما یکی از آن رنگ ها، باب میل شما خواهد بود. اما سعی کنید رنگی را انتخاب کنید که بعدا دل شما را نزند یا از خرید آن پشیمان نشوید.

کلاه گیس طبیعی

۲. کلاه گیس طبیعی یا مصنوعی؟ مشخص کنید کدام را بیشتر دوست دارید؟

خیلی ساده است، از نظر جنس، شما کلا دو انتخاب بیشتر ندارید. یا کلاه گیس طبیعی میخرید و یا مصنوعی! هر دو را با هم مقایسه کنید و ببینید که در آخر کدامیک را بیشتر میپسندید چون هر کدام مزایا و معایب خودشان را دارند.

 • به طور خلاصه کلاه گیس طبیعی (با موهای طبیعی و انسانی) طوری است که میتوان با اتو مو، بیگودی و … آن را حالت داد و به هر استایلی که دوست دارید در بیاورید. چون واقعا طبیعی هستند و مانند موهای خود شما به نظر میرسند. اما این موها معمولا قیمت بیشتری دارند و نگهداری از آن ها نیز دشوارتر است چون مراقبت زیادی میخواهند.
 • از طرف دیگر کلاه گیس مصنوعی هر چند که تاب و تحمل حرارت اتو مو و سشوار را ندارد اما به راحتی شسته و خشک میوشد. هزینه آن ها نیز کمتر است و نگهداری چندان دشواری ندارند.

 

۳. همه چیز را سبک سنگین کنید

برای خرید هر محصول اینترنتی مخصوصا کلاه گیس طبیعی اصلا عجله نکنید. هیمشه و در هر موقعیتی همه چیز را بررسی کنید. محصولات مختلف و شرکت های گوناگون را با هم مقایسه کنید چون واقعا ضرر نمیکنید! از خود سایت فروشنده شروع کنید:

 • احتمالا جایی برای بازتاب نظرات مشتریان در سایت وجود دارد که درباره محصولات آن سایت نظر داده اند.
 • اگر خوش شانس باشید ممکن است سایت فروشنده پشتیبانی آنلاین داشته باشد یا حتی شماره تماس گذاشته باشد. میتوانید به راحتی با آن ها تماس بگیرید و از آن ها راهنمایی دریافت کنید.
 • و در نهایت از نظرات کسانی که قبلا کلاه گیس طبیعی خریده اند استفاده کنید. مثلا اگر قوم و خویش شما دوره درمان سرطان را پشت سر میگذارد حتما از کلا گیس شیمی درمانی استفاده میکند بنابراین از او بخواهید آدرس یک سایت فروشنده معتبر را به شما بدهد یا معرفی کند.

کلاه گیس طبیعی

۴. سیاست های پرداخت، نحوه دریافت و نحوه پس فرستادن کالا را از سایت جویا شوید!

شما قرار است از راه دور کلاه گیس بخرید بنابراین نمیتوانید همزمانی که در سایت مشغول نگاه کردن محصولات هستید آن ها را امتحان یا به سر کنید. حتما از فروشنده سایت بپرسید که آیا میتوانید یک نمونه را امتحان کنید؟ یا امکان تعویض آن در صورتی که سایز و اندازه متناسب نبود وجود دارد یا خیر. اگر چنین امکانی وجود دارد، ببینید که باید چگونه محصول را پس بفرستید.

۵. از کلاهبردارها کلاه گیس نخرید

درست مثل دنیای واقعی، در اینترنت هم کلی کلاهبردار پیدا میشود. در خصوص فروش کلاه گیس هم چنین چیزی صادق است. متاسفانه برخی از سایت های اینترنتی نه تنها به شما کلاه گیسی نمیفروشند بلکه کلاه سر خودتان را هم بر میدارند! بنابراین هنگام خرید از فروشگاه های آنلاین، حتما سری هم به صفحه درباره ما، تماس با ما یا خلاصه هر صفحه ای که مشخصات کامل شرکت فروشنده کلاه گیس در آن وجود داشته باشد بزنید. (برای مثال به این صفحه سر بزنید تا متوجه منظورمان شوید)

در چنین صفحاتی به دنبال اطلاعات زیر بگردید:

 • آدرس
 • شماره تماس (ثابت و همراه)
 • ایمیل شرکت
 • نمادهای اعتماد (مثل نماد اعتماد الکترونیک)

اگر سایتی که فرضا برای خرید کلاه گیس ارزان وارد آن شده اید تنها یک شماره تلفن دارد و هیچ مشخصات دیگری ندارد فوری از آن سایت خارج شوید و از یک سایت معتبر خرید کنید.