برای خرید کلاه گیس های کوتاه چه مواردی را باید در نظر گرفت؟

برای خرید کلاه گیس های کوتاه چه مواردی را باید در نظر گرفت؟

برای خرید کلاه گیس های کوتاه چه مواردی را باید در نظر گرفت؟

نوشته admin

کلاه گیس های کوتاه بهترین انتخاب هستند اگر شما به دنبال کلاه گیسی بدون زرق و برق و با کمترین نیازهای مراقبتی هستید. مدیریت این کلاه گیس ها نه تنها آسان است بلکه اگر متناسب با فرم صورت ، رنگ پوست انتخاب شوند بسیار زیبا خواهند بود و چهره ای زیبا برای شما به ارمغان خواهند آورد.

سبک های مدرن شامل مجموعه گسترده ای از کلاه گیس های زیبا با طول کوتاه و ساختارهای تک رشته ای و دسته ای هستند. یکی از اصلی ترین سوالاتی که افراد هنگام تصمیم گیری در مورد خرید کلاه گیس کوتاه می پرسند این است که مناسب آنها هست یا نه. در بیشتر موارد ، یک کلاه گیس کوتاه صورت را جوان تر می کند ، با این وجود نکاتی وجود دارد که باید در مورد تصمیم گیری در مورد اینکه کدام سبک کوتاه مناسب تر است فکر کنید. در ادامه مقاله در سایت فروش کلاه گیس توضیحات بیشتری در این رابطه ارائه می گردد لطفا همراه ما باشید.

فواید استفاده از کلاه گیس های کوتاه

صرفه جویی در هزینه ها

اگر به دنبال راهی برای پس انداز پول هستید ، کلاه گیس های سبک کوتاه  بسیار مناسب هستند و از دو طریق باعث صرفه جویی در هزینه شما می شوند: موهای کمتر و خسارت کمتر.

موهای کمتر: به زبان ساده ، هرچه موهای شما کوتاهتر باشد ، از شامپو و نرم کننده کمتری استفاده می کنید تا کلاه گیس خود را تمیز کنید. در نتیجه ، بطری های محصول مو ماندگاری بیشتری دارند و در هزینه ها صرفه جویی می کنید.

آسیب کمتر: برخلاف مدل موهای بلند این کلاه گیس ها در معرض فاکتورهای آسیب رسان بسیار کمتری هستند ، به این معنی که به این راحتی آسیب نمی بینند  و موها دچار شکستگی نمی شوند و ماندگاری بیشتری دارند. این کلاه گیس ها مدت طولانی تری سالم بنظر می رسند و شما را از خرید یک کلاه گیس جدید بی نیاز می کنند.

 سالم تر هستند

وقتی این سبک کلاه گیس را انتخاب می کنید ، میزان مو در معرض فاکتورهای آسیب رسان را کاهش می دهید ، الیاف مو را از فشار محافظت می کنید و طول عمر کلاه گیس را افزایش می دهید.

از آنجا که این کلاه گیس ها در کمترین زمان حالت می گیرند و به نظر خارق العاده می رسند ، زمان کمتری برای حالت دادن به موها با سشوار ، صاف کننده ها  و فرها صرف می شود بنابراین الیاف کلاه گیس آسیب کمتری می بینند.

برای خرید کلاه گیس های کوتاه چه مواردی را باید در نظر گرفت؟

انواع کلاه گیس های کوتاه

صورت های گرد

اگر صورت گرد دارید کلاه گیس با سبک کاملاً سنگین می تواند صورت را حتی گردتر نشان دهد. نکته کلیدی در اینجا یافتن کلاه گیسی است که فرم صورت را متعادل کند. سبک کلاه گیس های صاف و کوتاه می توانند به کشیده شدن صورت کمک کنند در حالی که لایه ها و حاشیه های جانبی می توانند تعادل بیشتری ایجاد کنند.

چهره های کشیده

کلاه گیس کوتاه می تواند به کوتاهتر نشان دادن چهره های کشیده کمک کند تا صورت متعادل تر شود. کلاه گیس های حاشیه دار می توانند به ویژه به خوبی مکمل صورت های کشیده باشند و ویژگی های صورت را برجسته تر کنند.

چهره های بیضی

اگر آنقدر خوش شانس هستید که صورت بیضی داشته باشید می توانید انواع کلاه گیس را امتحان کنید. به دلیل ماهیت همه کاره بودن این نوع چهره شما تقریباً می توانید هر کلاه گیس کوتاهی را استفاده کنید. اگر کلاه گیس کوتاه می خواهید ، بهترین توصیه این است که سبک های متنوعی را امتحان کنید که دوست دارید سبکی متناسب با شخصیت و سلیقه خودتان پیدا کند!

چهره های قلبی شکل

اگر صورت شما به شکل قلب است ، این کلاه گیس ها انتخاب زیبایی هستند و بیشتر سبک ها مناسب شما هستند. با این وجود ، کلاه گیس های با فرق وسط می توانند حجم بیشتری را در تاج ایجاد کنند ، بنابراین برای دستیابی به تقارن و تعادل ، کلاه گیس هایی با فرق کناری را انتخاب کنید.

بهترین سبک کلاه گیس های کوتاه کدام است؟

انواع معروف این کلاه گیس ها شامل کلاه گیس های تک رشته ای با کلاه های بسته هستند اما اگر می خواهید طبیعی تر به نظر برسید ، کلاه گیس های دارای پوشش تک رشته ای توصیه می شود. زیرا این کلاه گیس ها می توانند ظریف تر فر بخورد و همین مسئله باعث می شود که واقعی  تر به نظر برسد.